Klaudia Bednarska

Klaudia Bednarska

Jestem absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, ukończyłam studia I stopnia na kierunku: Pedagogika w specjalności: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, studia II stopnia na kierunku: Pedagogika w specjalności: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka z Psychomotoryką. Ukończyłam studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki z Organizacji  i Zarządzania Oświatą oraz z Edukacji  i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. 

Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem z 10letnim stażem, dla którego dbałość o prawidłowy rozwój dziecka jest najważniejszą wartością. Jestem zatrudniona w Publicznym Przedszkolu Wesoła Ferajna we Wrocławiu na stanowisku wicedyrektora/pedagoga oraz w Niepublicznym Przedszkolu Happy Kids w Siechnicach na stanowisku pedagoga. Pracę z dziećmi traktuję bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Zależy mi na stworzeniu miejsca, w którym zarówno dzieci, jak i rodzice będą czuli się swobodnie i bezpiecznie.

Spędzanie czasu z dziećmi nie tylko jest wykonywaną pracą, ale przede wszystkim moją ogromną pasją, dlatego do swoich działań podchodzę z wielkim zaangażowaniem i zapałem, dbając o to, aby dzieci rozwijały się jak najlepiej, a czas spędzony na terapiispędzały z uśmiechem na twarzy. Ich radosne buzie są dla mnie największą motywacją do działania. W pracy z wychowankami cenię ich indywidualność. Uważam każde dziecko za wyjątkowe i niepowtarzalne. 

Najważniejsza jest dla mnie szczera komunikacja, która dosłownie przełamuje wszelkie mury i bariery. W stosunkach międzyludzkich ważne jest bycie empatycznym, ale także konsekwentnym i asertywnym. Prywatnie lubię jeździć na rowerze, pływać oraz chodzić po górach. W wolnych chwilach dużo czytam, słucham muzyki oraz spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi.

Ukończone kursy i szkolenia:
– Arteterapia Sensoryczno-motoryczna Poziom I
– Arteterapia Sensoryczno- motoryczna Poziom II 
– Arteterapia Terapia sztuką w pracy z dziećmi i młodzieżą
– Terapia ręki z diagnozą
– Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia 
– TIARIS Terapia i arteterapia ręki z elementami terapii stopy 
– Multisenoryczna Przestrzeń Ekoplastyczna 
– Trening Umiejętności Społecznych 
– Integracja Bilateralna 
– Ruch Veroniki Sherborne – poziom I 
– MNRI Terapia Neurotaktylna Poziom 1
– MNRI Terapia Neurotaktylna a integracja motoryki pierwotnej odruchów (poziom pogłębiony)
– Terapia Behawioralna w teorii i praktyce – III modułowy kurs bazowy 

W Centrum  zapraszam na terapię i konsultacje w zakresie terapia ręki, zajęcia ogólnorozwojowe/sensoplastykę, rewalidację, tus.

Telefon :
694 448 217

Klaudia Bednarska

Pedagog specjalny, tel. 694 448 217